BÉRSZÁMFEJTŐT keresünk Miskolc-belvárosi munkavégzéssel - Állást kínál - Miskolc

Feltöltő neve: Active HRC
Feltöltés ideje: 2017. november 08., szerda
Hirdető neve: Active HR Consulting Bt.
E-mail cím: jelentkezes@activehrc.hu
Telefonszám: +36705300095
Kategória
Kedvencekbe!
Megbízónk – egy magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező nemzetközi könyvvizsgáló, adótanácsadó és pénzügyi szolgáltató hálózat – részére keresünk

BÉRSZÁMFEJTŐT.

Főbb feladatok:
• A bérszámfejtési adatok összegyűjtése és feldolgozása Nexon rendszerben.
• Jelenléti ívek és időadatok ellenőrzése, szabadságok és táppénzes igazolások, nyilatkozatok, letiltások és levonások kezelése stb.
• Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok teljes körű ellátása; havi és hóközi számfejtési feladatok elvégzése, koordinálása NEXON rendszerben
• Kapcsolattartás a kis- és középvállalkozásokkal a bérszámfejtéssel kapcsolatban.
• Munkavégzés távmunkában Miskolcról, kapcsolattartás a budapesti központtal.

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (érettségi).
• TB ügyintéző és bérszámfejtési OKJ-s tanfolyam.
• 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
• Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
• Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség.
• Ügyfél-centrikus hozzáállás, proaktivitás.
• .Megbízhatóság, nagyfokú önállóság és tanulási hajlandóság.

Előnyt jelent:
• Nexon program ismerete.
• Angol nyelv alapfokú nyelvismerete.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem + Cafeteria + munkába járás támogatása.
• Rendszeres vállalati rendezvények (pl. csapatépítés).
• Szakmai fejlődési lehetőségek.
• Hosszú távú munkaviszony.
• Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél történő munkavégzés.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu