CNC élhajlítói munka - Állást kínál - Miskolc

Feltöltő neve: nemetszakmunkak.hu
Feltöltés ideje: 2017. augusztus 30., szerda
Hirdető neve: Német Szakmunkák
E-mail cím: info@nemetszakmunkak.hu
Telefonszám: 06305464221
Kedvencekbe!
Kezdés: A sikeres személyes interjút követően pár napon belül.

Munkavégzés helye: Ulm környéke

Munka:
- cnc élhajlító gép kezelése

Amit kínálunk:
- megbízható munkaadó
- szállás biztosítva, fizetve apartmanokban (főzési, mosási lehetőséggel)
- jó munkahelyi körülmények
- folyamatos foglalkoztatás

Feltételek:
- Trumpf Tasc 6000 és EHT Cybeleg vezérlések ismerete
- műszaki rajz olvasása és értése - ez alapján kell dolgozni!
- német nyelvtudás feltétel (B1)
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- jogosítvány és saját autó feltétel
- több műszak vállalása

Előny:
- targonca vezetői és darukezelői papír

Bérezés: kérjük jelentkezéskor adja meg a bérigényét

Várjuk telefonszámmal ellátott önéletrajzát az info@nemetszakmunkak.hu e-mail címre, hogy a pontos részletekről tájékoztathassuk.

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015