PINCÉRT keresünk a miskolci PALACSINTAHÁZBA - Állást kínál - Miskolc

Feltöltő neve: Active HRC
Feltöltés ideje: 2017. november 08., szerda
Hirdető neve: Active HR Consulting Bt.
E-mail cím: jelentkezes@activehrc.hu
Telefonszám: +36705300095
Kategória
Kedvencekbe!
H I R D E T É S
Megbízónk – a 11 éve működő Creppy PalacsintaHáz - részére keresünk főállásba
PINCÉR munkatársat.

Főbb feladatok:
Komplett oktatási anyagunk által elsajátított felszolgálási ismeret alkalmazása:
• felszolgálási és terítési/tálalási feladatok.
• kiváló kommunikációs technikák alkalmazása.
• türelmes udvarias hozzáállás.
• optimista életszemlélet, mosolygós hozzáállás.
• felelősségteljes, etikus munkavégzés.

Elvárások:
• felszolgáló vagy pincér szakképesítés,
• szakmai alapismeretek, felszolgálási technikák,
• kreativitás, kiváló kommunikációs képesség,
• szakmai érdeklődési, fejlődési igény,
• jó fizikai munkabírás
• Fontos, hogy szeress emberekkel foglalkozni, kedvesen kiszolgálni a vendégeket!

Előnyt jelent:
• érettségi,
• hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Különleges gasztronómiai élmény nyújtása a vendégek számára, amelyben Te is részt veszel.
• Fiatalos, dinamikus, kreatív és vidám csapatban történő munkavégzés
• Teljes körű betanítás, folyamatos szakmai fejlődés.
• Versenyképes bérezés.
Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni
a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu