SZAKÁCSOT keresünk a miskolci PALACSINTAHÁZBA - Állást kínál - Miskolc

Feltöltő neve: Active HRC
Feltöltés ideje: 2017. november 08., szerda
Hirdető neve: Active HR Consulting Bt.
E-mail cím: jelentkezes@activehrc.hu
Telefonszám: +36705300095
Kategória
Kedvencekbe!
H I R D E T É S
Megbízónk – a 10 éve működő Creppy PalacsintaHáz - részére keresünk főállásba
SZAKÁCS munkatársakat.

PALACSINTAKÉSZÍTÉS MESTERFOKON!
Főbb feladatok:
• Komplett oktatási anyag utáni betanulást követően a konyhai ismeretek alkalmazása, amely minden részletre kiterjed az ételkészítéstől, a díszítésen át a tálalásig.
• Óriáspalacsinta sütés.
• Áruátvétel, készletkezelés, leltározás.
• Konyhai edények, eszközök, a munkaterület napi takarítása, tisztán tartása.

Elvárások:
• Fontos, hogy imádd a konyhát és szeress kísérletezni az ételekkel!
• Jó fizikai munkabírás.
• Szakmai alapismeretek, főzési technikák ismerete.
• Kreativitás, kiváló koordinációs képesség.
• Szakmai nyitottság, érdeklődés és igény a fejlődésre.
• Csapatszellem.

Amit kínálunk:
• Különleges gasztronómiai élmény nyújtása a vendégek számára, amelyben Te is részt veszel.
• Fiatalos, dinamikus, kreatív és vidám csapatban történő munkavégzés
• Teljes körű betanítás, folyamatos szakmai fejlődés.
• Versenyképes bérezés.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu