TAKARÍTÓ-MOSOGATÓT keresünk a miskolci PALACSINTAHÁZBA - Állást kínál - Miskolc

Feltöltő neve: Active HRC
Feltöltés ideje: 2017. november 08., szerda
Hirdető neve: Active HR Consulting Bt.
E-mail cím: jelentkezes@activehrc.hu
Telefonszám: +36705300095
Kategória
Kedvencekbe!
Megbízónk – a 11 éve működő Creppy PalacsintaHáz - részére keresünk főállásba

TAKARÍTÓ-MOSOGATÓ
munkatársat.

Főbb feladatok:
• Konyhai edények, eszközök mindennapi takarítása, gépi mosogatása.
• Fogyasztói edények, tányérok, evőeszközök gépi mosogatása.
• A konyhai munkaterület napi takarítása, tisztán tartása.
• Vendégtér takarítása.

Elvárások:
o minimum 8 általános iskola elvégzése,
o jó fizikai munkabírás,
o tisztaságra való igényesség, higiéniai alapismeretek,
o kreativitás, jó koordinációs képesség,
o csapatszellem.

Előnyt jelent:
o 2-3 éves takarítói, vendéglátás területen szerzett tapasztalat.

Személyes készségek, képességek:
• Precíz, minőségi és önálló munkavégzés.
• Megbízhatóság, rugalmasság.
• Tanulási hajlandóság, teherbírás.
• Munkájára igényes hozzáállás.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, hosszú távú munkalehetőség biztosítása.
• Fiatal, lendületes csapat, inspiráló munkakörnyezet.
• Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég.
• Dolgozói kedvezmény.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni
a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu